1804 Bezmaksas tālrunis
Uzdot jautājumu
Mēs jums atbildēsim 3 stundu laikā

5 visbiežāk uzdotie jautājumi un atbildes: Intergaz gāzes baloni

Viens no pieprasītākajiem Intergaz piedāvājumā esošajiem produktiem ir tieši sadzīves gāzes balonu maiņa un uzstādīšana. Tas nav pārsteigums – sadzīves gāzes baloni joprojām spēlē nozīmīgu lomu daudzās mājsaimniecībās Latvijā, kur tie tiek izmantoti, galvenokārt, ēdiena pagatavošanai uz gāzes plīts. Tas ir ērts un izdevīgs risinājums tad, ja, piemēram, mājokļa apkurei tiek izmantots cits apkures veids, piemēram, kāds no cietajiem kurināmajiem.  

Intergaz pakalpojums ir ātrs, ērts un drošs – klientam tikai jāveic pasūtījums Intergaz mājaslapā, un Intergaz pārstāvis ar to sazināsies, lai vienotos par klientam ērtu gāzes balona piegādes laiku. Intergaz nodrošinās gan balona piegādi, gan drošu nomaiņu un uzstādīšanu – visi Intergaz pārstāvji, kuri nodrošina piegādi, ir sertificēti gazifikācijas eksperti.  

Tā kā sadzīves gāzes balonu piegādes pakalpojums ir populārs, Intergaz zvanu centra operatori visai bieži saņem zvanus no potenciāliem klientiem, kuri vēlas par balonu piegādi uzzināt vairāk. Tādēļ esam apkopojuši visbiežāk uzdotos jautājumus, un šajā rakstā sniedzam uz tiem atbildes. Ja jums ir jautājumi par sadzīves gāzes baloniem un to pasūtīšanu, lasiet tālāk – ļoti iespējams, atbilde uz jūsu jautājumu meklējama šajā rakstā.

Gāzes balonu maiņa. Piegāde un pieslēgšana - SIA "Intergaz"
Gāzes balonu maiņa. Piegāde un pieslēgšana - SIA "Intergaz"

Cik maksā gāzes balons?

Gāzes balona izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem, piemēram, jūsu atrašanās vietas, vēlamā balona izmēra un tā, vai jūsu rīcībā jau ir tukša tara – izlietots gāzes balons. Lai precīzi aprēķinātu gāzes balona izmaksas, dodieties uz sadaļu Gāzes baloni Intergaz mājaslapā, un aizpildiet aprēķina veidlapu lapas augšpusē. Pēc veidlapas aizpildīšanas sistēma automātiski veiks aprēķinu un parādīs jums pasūtījuma summas kopējās izmaksas, kuras iekļauj arī gāzes balona piegādi uz jūsu norādīto adresi un gāzes balona pieslēgšanu gāzes plītij.

Lai precīzi aprēķinātu gāzes balona izmaksas, dodieties uz sadaļu Gāzes baloni Intergaz mājaslapā
Cik maksā gāzes balons? Lai precīzi aprēķinātu gāzes balona izmaksas, dodieties uz sadaļu Gāzes baloni Intergaz mājaslapā

Cik ātrā laikā pēc pieteikuma aizpildīšanas gāzes balons tiks piegādāts?

Ja pieteikumu esat aizpildījis pirms pulksten 16:00, gāzes balona piegāde un pievienošana notiks vēl tajā pašā dienā. Ja pieteikumu esat aizpildījis pēc pulksten 16:00, tad, atkarībā no piegādes adreses, balons tiks piegādāts vai nu tajā pašā, vai nākamajā dienā. Pēc pasūtījuma veikšanas, ar jums sazināsies zvanu centra operators un saskaņos ar jums gāzes balona piegādes datumu un paredzēto laiku. Gāzes balonu piegāde notiek arī nedēļas nogalēs, taču tā tiek veikta saskaņā ar saīsinātu darba laika grafiku. Par darba laika grafiku nedēļas nogalēs konkrētajā atrašanās vietā jūs informēs zvanu centra operators.

Operatīva gāzes balonu piegāde uz Jūsu mājām - https://www.intergaz.lv/lv/gazes-baloni
Operatīva gāzes balonu piegāde uz Jūsu mājām - https://www.intergaz.lv/lv/gazes-baloni

Kāda tilpuma gāzes balonus jūs piedāvājat?

Intergaz piedāvā piegādāt un pieslēgt 27l, 46l un 50l gāzes balonus sadzīves vajadzībām.

Sadzīves gāzes baloni. Gāzes baloni pieejami 27, 46 un 50 litru tilpumos.
Sadzīves gāzes baloni. Gāzes baloni pieejami 27, 46 un 50 litru tilpumos.

Kā iespējams pasūtīt sadzīves gāzes balona piegādi un pievienošanu?

Pasūtījumu iespējams veikt, piezvanot Intergaz pa bezmaksas tālruni 1804 vai aizpildot pieteikuma veidlapu uzņēmuma mājaslapas sadaļas Gāzes baloni apakšsadaļā Gāzes balonu maiņa un piegāde.

Vai Intergaz piedāvā klientiem atlaižu kartes?

Pēc gāzes balona piegādes jums ir iespēja par 1 eiro iegādāties Intergaz lojalitātes karti un saņemt atlaides turpmākajiem pasūtījumiem. 

Vairāk par Intergaz

SIA “Intergaz” nodrošina pilnu pakalpojumu spektru attiecībā uz sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas uzstādīšanu, kā arī sistēmas tālāko tehnisko apkalpošanu. Kā jau iepriekš minēts, visas priekšrocības un ievērotie drošības pasākumi attiecas gan uz klientiem, kuri vēlas mājoklī vai vasarnīcā ierīkot sašķidrinātās gāzes apkuri, gan uz klientiem, kuriem nepieciešams tikai gāzes balons gāzes plīts izmantošanai.

Ja interesējies arī par iespēju savam mājoklim ierīkot sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu ar gāzes tvertni vai baloniem, sazinies ar Intergaz! Mūsu speciālisti veiks visus nepieciešamos aprēķinus un piedāvās tieši Tavai situācijai vispiemērotāko risinājumu! Vairāk par gāzes apkures ierīkošanu privātmājām ar gāzes tvertni vari uzzināt šeit. Kvalificēta Intergaz speciālista bezmaksas izsaukumu uz objektu iespējams pieteikt pa tālruņa numuru 1804 vai aizpildot veidlapu mūsu mājaslapas.